ניהול | אחזקה

בנייה.

עם למעלה מ-50 שנות ניסיון בתעשיית הבנייה הישראלית, אנחנו יודעים את העבודה.

קבוצת דוידוף פועלת בבניה החל משנות השבעים. משלב היזמות ורכישת הקרקע, בהמשך גם תיכנון ותאום ולבסוף ביצוע ושיווק עצמי. בתחילת שנות האלפיים החלה החברה לבנות גם שטחים מסחריים בנוסף לפרטיים. ונולד צורך חדש של אחזקה וניהול הבניינים. עקב ההקפדה באיכות ובטיב הבניה הקימה קבוצת דוידוף חברה המתמחה באחזקה ובניהול שטחים ציבוריים תוך המשך שמירה על איכות העבודה ושימור המבנים. חברת הניהול נותנת את שירותיה רק בפרויקטים שבבעלות קבוצת דוידוף וכוללת עשרות אלפי מטרים של שטחים ציבוריים ופרטיים כאחד.

כמו בבניה אנחנו מאמינים שהדבר החשוב ביותר להצלחה ושמירת הרמה המוקפדת זה ההון האנושי אשר עובד בחברה ולכן אנחנו לא מאמינים בשיטה של עובדי קבלן והוצאת השירות למקור חיצוני. החברה עובדת עם הספקים המובילים במשק  תוך הקפדה לשירות אדיב ומהיר.

ניסיון

עם ניסיון בבניה של מעל 50 שנה המתחיל משנות השבעים, וכניסה לשוק החדש של התחדשות עירונית מביאה קבוצת דוידוף ניסיון בניהול פרויקטים מתחילתם ועד מסירה ללקוחות, ניהול אנשים וצווים, ניסיון בניהול פיננסי וליווי אשראי…וכמובן הניסיון מלמד שההון האנושי הוא דבר החשוב ביותר שקיים בחברה.

מקצועיות

השילוב בין עבודת השטח בתחום הבניה ובין “האקדמיה” בתחום האדריכלות והפרטים מביא מכלול אשר עוטף את הפרויקט כמעט בכל מרכיביו. המחשבה בתכנון עם יכולת ראיה לביצוע עדיין בשלב הנייר מוביל לרמת ביצוע גבוה ביותר אשר ניכר בפרטים הגלויים וגם הסמויים מין העין.

איכות

בקבוצת דוידוף ניתן מענה בשלב התכנון וכמובן גם בשלב הביצוע שילוב בין השניים יוצר דיאלוג המפרה את הפרויקט ומביא לרמות גימור גבוהות ולהקפדה מהאלמנטים הגדולים ביותר ועד לפרטים המדויקים ביותר. איכות בטיב ואיכות בעיצוב הן אבני יסוד בקבוצת דוידוף.

הפרויקטים שלנו

פגישת התייעצות ראשונה על חשבוננו